4 Sezony Sp. z o.o. ul. Szlachecka 2A, 09-409 Nowe Gulczewo

olx

Zadzwoń do nas
tel. +48 722 256 722

Pompy

home » Pompy

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem pomp głębinowych, obiegowych, hydroforów, pomp do ścieków i odwodnień oraz wielu innych urządzeń. Posiadamy ogromną ilość asortymentu w naszym magazynie, w naszym sklepie doradzimy z wyborem odpowiedniego produktu. Korzystamy ze sprawdzonych marek Pedrollo, Ibo, Omnigena itp.
 

 

Pompy głębinowe wykorzystywane są w różnych systemach nawadniających i służą do wydobywania wody ze studni głębinowych. Większość pomp posiada podwyższoną odporność na piasek a dzięki swojej wszechstronności mają zastosowanie zarówno w domach jednorodzinnych, jak i w różnego typu zakładach przemysłowych i gospodarstwach rolnych.
 

 

Pompy do szamba to produkty należące do grupy pomp zatapialnych. Stanowią jeden z najważniejszych elementów systemu odprowadzania ścieków w domach jednorodzinnych, gospodarstwach rolnych, firmach i instytucjach. Zanurzane są w głąb zbiornika szamba, gdzie tłoczą zarówno oczyszczone, jak i nieoczyszczone ścieki do odpowiedniej wysokości. Pompy do szamba odpowiadają zatem za szybki i skuteczny odpływ ścieków z umywalek, wanien, sedesów czy też brodzików prysznicowych, a także innych elementów armatury zaopatrzonych w odpływ. Oferowane przez nas urządzenia w tej grupie produktów nie są odpowiednie do wypompowywania wody z piaskiem. Aby uniknąć niepotrzebnych awarii, należy używać ich zgodnie z przeznaczeniem. W sprzedaży mamy pompy z rozdrabniaczem lub bez.
 

 

Pompy do deszczówki to jeden z najważniejszych elementów całego systemu zagospodarowania wodą opadową. Dzięki pompie zatapialnej użytkowanie wody deszczowej jest łatwe, efektywne i niezwykle komfortowe. Głównym zadaniem pompy jest dostarczenie wody do odbiornika np. zraszacza, kranu, pistoletu zraszającego czy węża ogrodowego. Pompy do zbiorników na deszczówkę mają inne parametry techniczne i hydrauliczne niż standardowe pompy, dlatego nie należy stosować urządzeń niezgodnie z zaleceniami producenta
 

 

Zestawy hydroforowe Dzięki zainstalowaniu zestawu hydroforowego użytkownik uzyskuje stały dostęp do wody z własnego ujęcia. Zbiornik przeponowy i wyłącznik ciśnieniowy powodują że ciśnienie w instalacji hydraulicznej jest stale utrzymywane w określonym przedziale.  Zestawy hydroforowe to urządzenia w pełni gotowe do podłączenia do instalacji hydraulicznej i elektrycznej. W skład zestawu wchodzi pompa hydroforowa z osprzętem, zbiornik hydroforowy i elastyczny  wąż z kolankiem. Bardzo szeroka gama oferowanych pomp hydroforowych  z osprzętem i zbiorników przeponowych pozwala każdemu użytkownikowi dokonać właściwego wyboru który spowoduje że parametry wody w instalacji hydraulicznej będą optymalne.
 

 

Akcesoria
Posiadamy niezbędne akcesoria do pomp m. in. Sterowniki, regulatory, filtry, pływaki, falowniki, manometry, uchwyty, kable itp.
 


 


 

Skontaktuj się z nami!

i dowiedz się więcej

Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone 2019 | Polityka prywatności | Projekt i wykonanie: art-MEDIA
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności