4 Sezony Sp. z o.o. ul. Szlachecka 2A, 09-409 Nowe Gulczewo

olx

Zadzwoń do nas
tel. +48 722 256 722

Ciągnik

home » CiągnikCiągnik John Deere 3520 wraz z glebogryzarką separacyjną

Dane techniczne:
Maksymalna moc (KM / kW) - 37 KM (27.6 kW)
Obroty znamionowe - 2600 obr. / min.
Paliwo - Olej Napędowy
Typ silnika - Yanmar 3TNV84T

          Glebogryzarka separacyjna to maszyna do uprawy ziemi podłączana do ciągnika, która zarówno napowietrza, rozpulchnia, wyrównuje i separuje glebę. Wykopana ziemia przechodzi przez system prętów, dzięki którym jest separowana od kamieni, patyków, starej darni i innych elementów gleby. Pręty je zatrzymują, po czym elementy niepożądane zostają przysypane przez dobry grunt. Aby przygotować glebę pod uprawę, wystarczy jeden przejazd takim urządzeniem.Duża waga takiej glebogryzarki sprawia, że silnik ciągnika musi mieć dużą moc. Glebogryzarka separacyjna jest chętnie wybierana zwłaszcza do przygotowywania trawnika na dużych i trudnych powierzchniach, pod uprawy specjalne i zakładanie terenów zielonych w miastach.
          Przewagą glebogryzarki separacyjnej nad jej tradycyjnym odpowiednikiem jest możliwość pozostawienia równego i czystego terenu pod trawnik. Dzięki temu zaoszczędzisz dużo czasu na późniejszym równaniu terenu. Tradycyjna glebogryzarka miesza wierzchnią warstwę gleby pozostawiając nierówną i wymieszaną powierzchnię.

 

Skontaktuj się z nami!

i dowiedz się więcej

Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone 2019 | Polityka prywatności | Projekt i wykonanie: art-MEDIA
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności